okey banner

Okey oyna

Okey OynaTürkiye’nin en popüler taş oyunlarından birisi olan Okey Oyna klasik türü de dahil olmak üzere birçok alt türüyle beraber sitemiz üzerinden oynanabilir. Oyuncuların birbirini daha rahat bulabilmeleri ve organize olabilmeleri için okey oyunları, oyunun farklı türlerini içeren salonlara; salonlar da oyuncu gruplarının oluşması için odalara bölünmüştür. Ana sayfa üzerinden kaç salonda ve kaç odada oyun oynandığı; oynanan oyunlarda ne kadar oyuncunun bulunduğu anlık olarak görülebilir. RealOkey.com üyeliği sayesinde sitenin birçok avantajından yararlanılabilir. Ancak herkes üye olmayı tercih etmeyebileceği için sistem otomatik olarak üyelik de atayabilir. Bu sayede okey oyunlarını oynamak için minimum şartlar site tarafından sağlanmış olur. RealOkey.com üyeleri oyunlarını minimum bilgi paylaşımı ile oynayabilir. Bu sayede gizlilikleri korunur. Ayrıca sosyalleşmenin maksimum seviyede olması için de üyeler arası etkileşim üst düzeye çıkarılmıştır. Üye olarak bazı avantajlar elde edilebilir ki normal ve orta seviyedeki oyuncular için bu avantajlar yeterlidir. Site yönetimi ile “İletişim” sekmesinden bağlantı kurulabilir. Bu sayede oyuncular ile yöneticiler arasında sorunların daha kolay çözülmesi açısından hızlı davranılabilir. RealOkey.com Sitesine girildikten sonra önce salon sonra da oyuncu durumuna göre oda seçilir. Eğer sıfırdan Okey oyunu yaratılacaksa yeni odalar da oluşturulabilir. Sonrasında Okey Oynama türü, bitiş puanı, süre gibi detaylar belirlenir. Okeyin türüne göre de diğer oyuncuların masaya katılması beklenir. Tüm oyuncular geldikten sonra sistem oyunu otomatik başlatır ve kurucu tarafından belirlenen şartlar sağlanıncaya kadar da oda varlığını sürdürür. Oyuncuların kazanma sayıları, kaybetme sayıları ve genel puanları sistem üzerinden görüntülenebilir. Bu tür istatistiklerin tutulması da rekabetçi bir yapıyı ortaya çıkarır. RealOkey.com Okey odalarıyla, oyuncularıyla, sunduğu okey oyunu türleriyle, gizlilik politikasıyla ve iletişim imkanlarıyla okey oyuncularına çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Yenilikci Okey Sitesi

Okey Sitemiz 2019 yılında açılmış. 2020 yılı tarihi itibari Bol onlinesi ile devam etmektedir. Ve sitemizde Bu süre zarfında Çok değişiklik yapılmıştır. Kullanıcı kullanım şartları daha iyi olması için renk, logo, mobil uygulamalar. günce okey liste tablosu kullanıcılarımıza daha iyi bir imkan sağlamak için öz verili şekilde Düzenlenmiştir. okey siteleri içerisinde en yenilikci okey sitesi realokeydir!

RealOkey Play Store

Play Store`de bulunan apk mız ne işe yarar. Mobilden okeye baglanan kullanıcılarımız. Sürekli websitemiz üzerinde yaşadıgı sorunları gidermek için özenle hazırlanmış bir uygulamadır. Ne gibi Sorunlar yaşıyordu kullanıcılarımız. Süreli websitemiz üzerinde işlem yaparken cpu şişması sorunu yaşıyorlardı cpu neden şişer sonuçda bir websitesi agındasınız bu website giriş oldukca içerde bulunan kodlamalar devamlı çalışır vaziyette oldugu için bu çalışmalar mobil kullanıcılarımıza yansıyordu. sayfa geçişlerinde devamlı düşüşler yaşanıyordu. play store araçılıgı ile bu sorunlar sıfıra düştü. Sitemize mobil ile baglanıyorsanız Play store den realokey uygulamamızı indirmenizi tavsiye ederiz canlı Okey Oynamanın keyfine varacaksınız play storen uygulamamızı ( Google Play Store ) buardan indirebilirsiniz.

Mobil Okey

Sitemize giriş yapan android ve ios kullanıcılarımız için özenle hazırladığımız Mobil okey Sayfamızın özeliği Telefon cihazlarınızda kasma kupu ve ping gibi sorunları en aza indirmektedir. Mobil uyğulamamızı çihazlarına indirmeyen kullanıcılarımız için site üzerine Mobil okey giriş btonu hazırladık.Mobil okey giriş butonuna tıklayarak okey salonumuza giriş yapmanız takdirde kasıntı olmadan telefonunuz ısınmadan rahat bir şekilde mobil okey oynaya bilrisiniz.

Canlı Okey Oyna

Canlı Okey Oynamak İçin kullancılarımız sitemize canlı okey oynamak için ziyaret ediyorlar. Aramalarda sıkca sorulan sorulardan biriside canlı Okey Oyna aramasıdır. Canlı okey insanlar genellikle hem Okey Oynamak hemde karşı rakiple canlı sohbet kurmak için bu tür okey sitelerinde okey oyunu oynamktadırlar. okey siteleri içerisinde. Tahmin endiyorumki realokey öncü konumdadır.

Okey Turnuvaları

Realokey Her Ay düzenlediğimiz okey turnuvalarında 1 2 3 ve 4 cü kullanıcılarımıza her ay değişken ödüller vermekteyiz. örnek 1 ciye yetki ödülü 2 ciye vip üyelik gibi ödüller sağlamaktayız (sponsor olursa özel hediyelerde verilmekte)

Realokey Genel Bilgi

Realokey Özel renkler Vip üyelikler ve admin alımları için RauL, MasaL ve KARTAL Kullanıcıları ile iletişime geçilmesi gerek, Vip üyeliklerimiz okey sitemizde Üçretsizdir. Oyunumuzda Hiç Bir yetkili Puan vs bu gibi şeyler hediye edemez yada satamaz bunlar yasaktır.Admin alımları Kişiye göre üçretli ve üçretsizdir. Özel renklerde Kişiye göre Uygulanır. Oyunumuzda Canlı okey den hariç Canlı sohbet imkanı Canlı radyo Bulunmaktadır. Lobimizde masalarımızda Ve özellerde Belirli bir seviye ye gelmeden Sohbet imkanı Yoktur belirli bir puana geldiginizde Sohbet kura bilirsiniz. Oyunumuza 1000 puanla giriş yapabilrisiniz 1000 PUAN realoke in siz verdigi Başlangıç hediyesidir.

Real Okeyin amacı

Real okeyin amacı internet ortamı üzerinde kurduğu okey platformun da Normal hayattaki kıraathanelerde Okey Oynanan okeyin Zevkini internet ortamına Taşımayı amaçlamış bir sitedir. Real okeyde Oynana okey türü. 4 kişilik 3 kişilik + bot, yada 2 kişilik +2 botla oynanan düz ve renkli bir oyuna sahiptir. renkli oyun Modu,lü kırmızı 4 katı okey ve çift bitişler 8 katı eğer tur dönülürse 16 sayı düşer. mavi ve sarı renklerde bitiş 2 sayı okey ve çift 4 sayı eğer tur dönülürse 8 katıdır. normal real hayatta oynanan düz okeyin aynısıdır. ücretsiz Okey Oynamak için en kaliteli adres burasıdır play-store ve ios-app den indirdiğiniz apk`lar tamamen ücretsizdir. yüksek online ye sahip oyunumuzda online olarak 7/24 online Okey Oynayabilirsiniz.

RealBot

Realbot un amacı realbot sitemize girdiginizde özelinize Oyun hakkında genel bilgiler sunar. realbot ile neler yapılır? Realbot okey salonunda yani Lobide top 5 listesini yansırıt. Komut !top Realbot un Çok önemli özeligi ise Her Kullanıcıya 24 saat de bir kez 1000 puan hediye verir. Komut lobide uygulanır. puanınızı almanız için Lobide !hediye yazmanız yeterli.

Realokey Duello Okey Sistemi Real Okey Duello Okey Sistemi kendi altyapımızdan geliştirerek kullanıcılarımızdan puan usulü duello modulüdür. Oyun oynandıktan sonra kazanan rakipten %10 kazanan kulanacıdan %10 komisyon almaktadır. Duello Okey Nasıl Oynanır? Okey salonumuza girerek 2 kişilik masa açınız. Puan farketmez karşınızdaki rakip masaya gelince 2 kişi arasında bir anlaşma olur, örneğin 1000 puanlık bir oyun masaya !puan 1000 yazarak botu masaya çağırarak bot masaya gelir, oyuna başlayabilirsiniz. Oyun bittiğinde kaybeden kullanıcıdan 1000 puan alır. İçinden %10 komisyon alır geri kalan puana kazanan kullanıcının puanına ekler.