bursa okey
bursa okey
bursa okey

MERHABA benim adım elif 47 yaşında bekar 1 çoçuk annesi eşinden ayrılmış  evhanımı bir bayanım.

   Bursanın Mudanya semtinde oturuyorum Bursa şehrinde doğdum bursa şehrinde büyümüş bir Bayanım sadece.

  Ailem aslen Bursalı değil ama  doğdunun büyüdüğün ev şehir senin kendi evin kendi vatanındır .

  Size ben makalemde kendi yaşadığım  eğlenceli  hemde güzel anılarımı anlatmak istiyorum bir kadın susmamalı bence konuşmalı ve   bana bu şanşı verdiği için BURSAOKEY ailesine çok teşekkür ederim

bursa kervansarayları ,yüzyıllık camileri , hanları ,hamamları, tarihi köyleri sokakları olan çok güzel birşehirdir BURSA ANADOLUNUN HERYERİNDEN  herkezi misafir ediyor   çerkezi   lazı   kürdü romanı gürcüsü  vs  bursa benim karşıma çıkmış en güzel şehir olabilir. Bursa aslında Hacivat karagöz memleketi olarakta  bilinir .

bursa şehrinde 1 arkadaşımla hafta sonları kahvaltı  yapmak için gittiğim bir kafede tesadüfen  2 beyfendinin sesli bir şekilde seslenip okey oynamak isteyen varmı sorusuna kayıtsız kalamadım aslında okey neydi ne oluyordu tam olarak çözemedim onu orda.

  ama biz diye elimi havaya kaldırdım. yanımdakı dostum kız elif ne okeyi diye sordu biz okey oynamayı bilmiyoruzki diye bana sitem etti . bende öğreniriz onlarda annelerinin karnında öğrenmediki sonuçta . diye bir espiri yaptım

 sonra beyefendi bizi masaya davet etti .yenilen hesabı öder dedi. bizde biz bilmiyoruz ama okey oynamasını ama öğreniriz dedik. adam tam bir beyfendiydi hem yakışıklı hemde çekici  bir beyfendiydi bilmedğimizi anlayınca  ben mert beyle eşleştim pakize Mahmut beyle eşleşti  eğlence başlamıştı meğer okey 106 taştan oluşan 4lu gurup halinde 4 farklı renkten oynanan bir gurup oyunumuş sadece . ee birazda tabiî ki mantık şans işiymiş çok eğlenceliydi .

 hep elleri mertle ben açıyorduk hele o istakayı fırlatıp okeyi masaya vurmak gibisi yok  buradan itiraf etmek istiyorum. ben masanın altından ayağımla çok taş aldım mertten .

buradan Pakize  ve mahmuta sesleniyorum çok yere boş boşuna size çok  hesap ödettik hakkınızı helal edin okey tam bir keyif işiymiş .

hem  bana iki tane arkadaş kazandırdı hemde beni mutlu eden tek oyun oluverdi bir anda  hala buluşup her hafta sonu okeyin tadını çıkartıyoruz .

ben 6ay kadar  farklı bir şehirde bulunmak zorundayım.  son bir ayım kaldı ama  gerçekten okey  oynamayı   5 aydır çok özlüyordum. okeyi bursada  oynamak gibisi gerçekten yok bursanın insanlarıyla okey oynamak gerçekten çok zevk vericiymiş.

 Ama ben  internette dolaşırken BURSA OKEY diye bir site çıktı karşıma . hemen kayıt oldum ve online okey oynadım gerçekten çok kaliteli ve çok iyi bir siteymiş.

 sadece Bursalıların olduğu  online okey oynayıp sohbetler edilen bir site

 ordada da kendime çok kaliteli dostlar edindim onlarlada buluşup çok kez kahve içtim. tamamen gerçek online oyuncularla  tanıştım  .

bursa okey   hem   ücretsiz bir site  hem de kaiteli online bir siteymiş .

 hemen pakizeyi merti mahmutuda siteye çağırdım .artık her gece sabaha kadar bursa okeyde hem okey oynuyoruz hemde sohbetler ediyoruz. bursa okeyde müzik keyfide bir başka güzel oluyormuş biz hala buradayız bu site kapanmadanda gitmek asla yok. Bu fırsatı bursa okey ailesine sunduğu için

 buradan zafer beye REALOKEY  BURSAOKEY  AİLesine çok teşekkür ederiz….

bursa okey
bursa okey

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir