İnsanlar en çok ne ister
İnsanlar en çok ne ister sahi insanlar ne ister İnsanlar bir çatı altında mutlu mesut Yaşamak mı ister yoksa insanlar her şeyin en iyisini yaşamak ve yaşatmak mı ister insanlar her şeyin en iyisini ister mesala bir örnek vercek olursak okeyin keyfini doyasıya en güzel şekilde yaşamak ister.

heycanla hırsla peki ideal okey sitesin de ne olur ideal okey sitesinde lobi özel konuşma botlara karşı okey eşli okey eşsiz okey göstergeli okey göstergesiz okey çaylak okey usta okey radyo keyfi her ay odüllü okey vip üyelik ücretsiz vs.
Vs. Ideal okey oynamak site sahiplerinin istekleri arzuları değilde online okey

oyuncularının isteklerine göre olmalıdır biz ne isteriz insanlar ne ister tabiki biz herşeyin en güzelini isteriz okey basit bir kelime gelsede yada sanal plotform artık bu düşünlceleri atınız kafanızdan bazi araştırmalara ve istatistiklere göre okeyin insana güven hissi verdiği bazı çalışmalarda kanıtlanmıştır nasıl mı ?


Örnek olarak ali 38 yaşında hic evlenmemiş sessiz sakin kedine güvenmeyen bir adam ali insanlardan korkarak hayatının bir bölümünü böyle geçirmiştir ali bir arkadaş tavsiyesiyse sanal platformun okeyin tek adresi real okey le yolu kesişmistir .


Ve hayatı tamamen değişmiştir real hayatında sessiz sakin olan bu adam adeta kendine güvenerek çok şeye imza atmıştır .
Peki okey nasil oynanır?
Okey 106 taştan 4 farklı renkten oluşan bir gurup oyunudur . Masalar 10’20’30’50’100 şeklinde açarak renkli renksiz eşli eşşiz şekilde oynayabilirsiniz

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir