Genel

Mynet Okey

Mynet Okey

Masa oyunları arasında yaygın olan mynet okey oyunu farklı okey oyunu seçenekleri arasından internet üzerinden oynamaya imkan veriyor. Batak, 101, Çanak gibi farklı versiyonları bulunan oyuna profil resminiz ve üyelik işleminiz ile hemen giriş yaparak erişim olanağı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra son derece profesyonel bir şekilde sade ara yüz ve 3D tasarım neticesinde yer verilen masa oyunu olarak oynanabilir.

Mynet Okey Odaları

Türkiye’nin ilk sosyal medya aracı olma özelliği taşıyan mynet okey oynamanız için öne çıkmaya devam ediyor. Farklı okey odalarına bağlanarak siz de hemen oyun oynama şansını her anlamda anında yakalama imkanı elde etmiş olacaksınız.

Üstelik oyun türünü belirleme ve hızlıca okey odasına interaktif bağlanarak oyuna dahil olmanız mümkün. Okey odasında diğer üyelerle ayrıca sohbet etmek de mümkün. Bunun için sohbet paneli eklentisi üzerinden diğer üyelerle yazılı iletişim kurma avantajı yakalayacaksınız. Gerçekten bütün bu kriterleri yönünden değerlendirilirse önem teşkil eden niteliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mynet Okey 101 Oyna

Okey türü arasında en öne çıkan mynet okey 101 ile mantıksal kuvvet kullanarak oyunu kazanmaya hazır olun. Bir hayli zihinsel antrenman ve yüksek tempoda zihinsel spor özelliğindeki bu oyunla rakiplerinizi alt etmeyi başaracak mısınız? Oyunda yine 4 kişilik katılım gerçekleşmektedir. Oyuna ilk başlayacak kişi zar atışıyla tespit edildikten sonra ilk kişi 15 taş bulundurur.

Oyunu kazanmak yine klasik okey oyunuyla eşit özellik gösteriyor. Bu özelliği yönünden değerlendirildiği zaman her halükarda çok rahatlıkla oynanabilir boyutu olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz olanaklıdır. Tüm bu kriterleri neticesinde yer verilirse önem teşkil ettiğini kesinlikle dikkate almamız olanaklı hale geliyor.

Mynet Okey Üye Ol

Okey oyunu masa oyunları arasında en çok rağbet gören bir oyun türüdür. Bu oyunda amaç aynı renkteki üç ya da dört taşı ıstakaya yerleştirmektir. Ya da aynı sayının ardışık olarak yine ıstakaya dizilerek toplam 14 per yapılması amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra mynet okey oyununda çifte bitiriş özelliğiyle ikili gruplar halinde 7 per yaparak da oyunu kazanmak mümkün olacaktır. Bu sayede oyuna katılımcıların kıvrak zeka ve mantıksal düşünme ve muhakeme yeteneğini uygulamaya dökme yetilerinin denetlenmesi amaçlanmaktadır. İşte yer verilen tüm bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman her halükarda gerçekten de profesyonelce karşımıza çıkan ortamda oyun türü olarak değerlendirilir. Bu nitelikleri ışığında yer verildiği zaman her anlamda oyunu sanal ortam üzerinden rahatlıkla oynamanız mümkün kılınır. Tümüyle yer verilen bu nitelikleri ışığında değerlendirilirse fark yaratan niteliğiyle gerçekten de önde gelen oyunlar arasında yer almaya devam ettiğini dikkate almak gerekir. Bu özellikleri ışığında her anlamda arkadaş gruplarıyla vaktini güzelce değerlendirmek isteyenlerin internet üzerinden ücretsiz olarak oynayabilme imkanı bulacakları geleneksel masa oyunu olmayı sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu