Genel

Samsun Okey

SAMSUNLU’yum hic bir çevrem yok  online bir oyun mu arıyosun kendine yeni arkadaşlıklarmı edinmek istiyorsun işte seni SAMSUNOKEY bekliyor ..hemen vakit kaybetmeden kayıt ol.bize katıl

Okey sıklıkla karşımıza çıkan 4 lu  grup halinde oynanan bir grup oyundur 106 taştan oluşan 4 ayrı renkten oluşmaktadır Samsun okeyde siz değerli hemşerilerimize her olanağı sağladık hem oyun oynayıp hemde yüzlerce  online oyucularmızla tanışma sohbet etme şansı yakalıyorsunuz evde canınmı sıkılıyor gir Samsun okeye yüzlerce insanla tanış sohbet et arkadaş ol samsun okeyde hemen hemen samsunun tüm ilçelerinden online  oyuncularımız bulunmaktadır  19 mayıs, Alaçam , Asarcık , Atakum , Canik, Vezirköprü, Tekkeköy, Terme, Çarşamba, Bafra, Havza ,Kavak, Ladik,Salıpazarı, Yakakent, tüm ilçelerimizden hem bayan hem bay online oyuncularımız mevcuttur .

 Sitemizde hem oyun oynayıp hem sohbet edip hemde müzik eşliğinde  okeyin tadını çıkartıyorsunuz  isterseniz dostlarınıza çay kahve aklınıza gelebilecek her şeyi ikram edip küçük jestler yapabiliyorsunuz. Ve bunlar Tamamen ücretsizdir.

Ve ayrıca lobi ortamımız bulunmaktadır. lobiye inip online oyuncularla sohbetler edip danslar edebiliyorsunuz.

Radyo yayınımız bulunmaktadır djlerimiz çok kaliteli ve cok enerjiktir yayıncımızdan şarkı isteyip diledığiniz şarkıyı kendinize veya bir dostunuza armağan edebilirsiniz  ve canlıyayına konuk olup yüzlerce   kullanıcıya sesinizi duyurabilirsiniz.

  SAMSUNOKEY siz değerli hemşerileri için her olanağı siz samsunluların elinin ayağının altına kadar getirdi.

SİZİN yapmanız gereken sadece SAMSUN OKEYE girip kayıt açıp yüzlerce bay bayanla online okeyin keyfini çıkartmak sitemiz tamamen ücretsiz olup hic bir maddi yarar sağlayan bir site değildir tamamen siz değerli Samsunlu kardeşlerimizi mutlu etmek hoşnut etmek için açılmıştır.

Siz değerli hemşerilerimiz için suprizlerimizde bulunmuktadır her ay turnuvalarımız düzenlenmektedir.

Turnuva 1sine   istediği 1 ödülü vermekteyiz ama üzülmesinler 2. Ve 3. Yede ufak tefek jestlerimiz oluyor .ama 1. Tabıkı farklı oluyor.  kazanamayanlar 1 ay sonraki turnuvaya tekrar katılabiliyorlar .

Hadi sizde bize katılın beraber online okeyin tadını çıkartalım.. sizi samsun okeye bekliyoruz…….

samsun okey
samsun okey

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu