Genel

Sinop Okey Oyna

Sinop okey Android Program

Sinop Okey Oyna

Sinop okey Baba Toprağı Sinop evet arkadaşlar realokey kurucusuyum sinoplu olmaktan gurur duyuyorum. Baba toprağı olan Sinop Kabalı

sinop okey
sinop okey

Köyündenim. Taypaklı köyünden. 2019 Yılında Kurdugum realokey artık sinop okey sayfası ile özleşme zamanı geldide geçmektedir. Sinop taypaklı Köyünde kayabaşı mahalelsinde Kücükken bakkala giderken bakkalın yantarafı Kahve idi Orada Yaşlı amçalar dedeler okey oynarlardı ozamandan bir tutku kalmış sanırım. Kabalıda cami arkasında Bir kahve vardı babam ve amcam oraya kahveye gider sabahlara kadar Boyabatta Okey oynarlardı Bir sinoplu olarak. Boyabat, Gerze, Türkeli, Ayancık, Erfelek, Saraydüzü Gibi Sinop iline ait ilçelerden gelen Okey oyunu Serverler için hazırladıgımız sayfamızda Yorumlarınızı Eksik etmeyin.

Sinop okey Android Program

Sinop okeyi telefonlarınıza ücretsiz Bir şekilde işndire bilrisiniz Konu altında Playstore linkinden Sinop okey indirip salonumuza giriş yapabilrisiniz. Program telefonlarınızda sürekli kalıcı kalır site ismi aramanızı kolaylaştırır. salonumzuda rahat bir sekilde oyun oynama imkanı sağlar.

Sinop okey Canlı ortam…………………….

Playstore İndirme Linkli https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realokey.okeyapp

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu